ניצוצות של השראה

BE INSPIRED

עבורינו, עיצוב זה לא מקצוע אלא דרך חיים. גישה בסיסית אל היומיום.

אנחנו חיים עיצוב ונושמים עיצוב ומודעים היטב להשפעת עיצוב סביבת העבודה והמרחב הדיגיטלי –על המודע ותת-המודע של האנשים שחיים, עובדים ומבקרים במרחב הזה – היזמים, העובדים, הלקוחות.

הציטוטים ששינו את ההיסטוריה, יכולים גם לשנות את חייך.

האנשים ששינו את העולם המודרני, מתומאס אדיסון, איינשטיין ועד מארק צוקרברג, סטיב ג'ובס, לארי פייג' וסרגיי ברין, הם אנשים שחשבו וחושבים אחרת.

"חשיבה אחרת" זה לא משהו שניתן ללמוד, אלא משהו שפשוט קורה, פעמים רבות כתוצאה מגירוי חיצוני.
התמונות שלנו, כשהן מעוצבות נכון ותלויות במקום הנכון, יכולות להיות אותו גורם חיצוני שעושה את ההבדל.
נותר לכם לבחור את התמונה המתאימה, המשפט או המשפטים שעושים לכם את זה ולהזמין. תוך ימים ספורים שליח יתייצב אצלכם במשרד עם התמונות.

נשמח לשמוע אחר כך על התוצאות!

 

הקשר בין עיצוב מרחב העבודה לחדשנות, יצירתיות ופרודוקטיביות

יזמות וחדשנות טומנות בחובן הרבה עבודה קשה. שעות רבות של עבודה יומיומית מתישה ואפורה והרבה אמונה במטרה, נדרשות על מנת להגיע לאותו ניצוץ זוהר של השראה שעשוי לשנות את הכל. גם אחרי הניצוץ יידרשו עוד שעות עבודה רבות על מנת לממש את הניצוץ למוצר הנכון. לכן, כאשר באים לעצב את סביבת העבודה המודרנית, בין אם מדובר במשרד הייטק, עיצוב חללי עבודה משותפים כמו WEWORK או אפילו עיצוב פינת עבודה ביתית, חייבים לשים דגש על עיצוב ממוקד מטרה שמשדר את המסרים הנכונים, סגנון טרנדי, עדכני ומעורר השראה.

זה בדיוק מה שהתמונות שלנו עושות.

התמונות שלנו נמצאות שם לאורך כל שעות העבודה הארוכות מול המסך, נמצאות שם ברגעי האמונה, הספק וברגעי הציפיה המתוחה לפני הצגת המוצר החדש מול המשקיעים. בכל פעם שמשהו לא עומד בציפיות, בכל רגע של חוסר ודאות או התלהבות יתר שעלולה להסיט אותך מהמסלול - מבט אחד במשפט הנכון שעל הקיר יכול להשיב אותך לפרופורציות ולטעון אותך באנרגיות חדשות.

לקוחות מספרים...

"כשאני מגיעה למשרד ורואה מול עיני את המשפט:  “It's not about ideas. It's about making ideas happen.” – כל בוקר מחדש, זה פשוט ממלא אותי בהשראה, עשייה והופך אותי יצירתית יותר. אני אפילו מצפה לזה..." צ. לינג

"אין לקוח שנכנס למשרד ונותר אדיש לציטוטים שעל הקיר. בשלב כלשהו הוא מתייחס אליהם וזה משפיע על השיחה, שנעשית נינוחה יותר, אישית יותר, אתה נותן לו תחושה שאתה משתף אותו במשהו שהוא שלך. זה עושה פלאים לעסקים! " - י.שמיר - רדווד ספורטס

"כשאתה עובד מוקף במשפטים כאלה, יש לך תחושה שהאנשים שאמרו אותם מלווים אותך, מנחים אותך, זה מגביר יצירתיות, מוטיבציה, פרודוקטיביות, התמונות הללו הן כלי עבודה לכל דבר!" – צביקה א.- דיירקט דיגיטל